Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego i jego żony prawodpodobnie na Wawelu

Utworzony przez crx, 13 kwietnia 2010 r. o 10:50
Gość napisał:
Ci, którzy krzyczą, że nie wypada, używają dużo patetycznych słów o pokoju i pojednaniu, patriotyźmie, żałobie...Moja żałoba została wykorzystana i sprofanowana w sposób, jaki opisałeś. Ale nie mam zamiaru iść z kartką na kiju gdzieś pokrzykiwać, odradzam to też tym, którzy to robią. Nie dlatego, że nie wypada i że się źle pokażemy światu. Dlatego, że ich protesty też mogą zostać wykorzystane w tworzeniu legendy już nie bohatera, ale męczennika. Przykro mi, że musiałam tak pomyśleć i to napisać. Żal, że tragedia pozostałych ofiar jest w tle tych snów o potędze.
WSPÓŁCZUJE TYLKO RODZINĄ PILOTÓW I OBSŁUGI,---RESZTA?-DOSTANĄ PO 40.000 IWAS I TAK BEDĄ MIELI W KAKALE.BIDULKI JEDNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEZ POLAK napisał:
TY POLAK, CO TY TAK OBRAZAZ LUDZI , OD SWIN TO KAZDY MOZE WYZYWAC POPATRZ W LUSTRO JAK TY WYGLADASZ KRETYNIE, CO MNIE INTE5RESUJE RODZINA,JEST ZASLUZONY NIECH LEZY NA POWAZKACH
MOŻE GNÓJ SSAŁ MLEKO KNURA,I LEŻAŁ W GNOJÓECE , MOŻE NAWET Z NIM SPÓŁKOWAŁ INIEWIE CO TO WAWEL. PODOBNO POGRZEB MA BYC PRZESUŃIETY O PARĘ DNI,BOMUSZĄ UBRAĆ KACZYNSKĄ W KORONĘ Z REKLAMÓWKI, NAPCHAĆ ŚIARĄ I ZWABIĆ SMOKA.KACZKI WIO Z WAWELU. JARUŚ JUŻ ZAKLEPAŁ SOBIE MIEJSCE W SMOCZEJ JAMIE,A DZIW... BEDZIE ROBIŁ WINE TOWAROWĄ ŻEBBY MÓGŁ KURSOWAĆ GÓRA DÓŁ.KRAKUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuuuuee napisał:
no z tą budową solodarnej Polski to nie do końca... nie było w historii tak partyjnego prezydenta, który nawet nie umiał ukryć tego, że jest prezydentem swojej partii od pierwszych minut prezydentury - "panie prezesie melduje wykonanie zadania". Nie zgadzam sie ponadto, że jako jedyny miał odwage mówić o Katyniu - Donald Tusk robił to również - nie popadajmy w jakąś histerię bo żałoba jest większa niż po śmierci Jana Pawła a to już zaczyna być infantylne... czas skończyć z podziałami i awanturnictwem politycznym, napuszczaniem jdnych na drugich - Pan Janusz Palikot na prezydenta!!!
KACZKI TO ZADUFANA W SOBIE PRYWATA SZYDERCZE,, ZABORNE, IDZIECKA SPECJALNEJ TROSKI>.MOPS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarówa napisał:
Tylko sarkofag Piłsudskiego trzeba będzie trochę przesunąć...
MASZ RACJĘ ---PIUSUDZKI LUBIAŁ POLOWAĆ NA KACZKI.I KASZTANKA MOŻE SIĘ SKASZTANIC DUŻYM GÓW.../KRAKUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
ja nie moge zrozumieć tej histerii związanej z przekonaniem, że media nami manipulują... Przecież jak oglądaliśmy występ Prezydenta na tle mapy z niemieckimi najeźdźcami nikt chyba nie manipulował tym przekazem? mogliśmy sobie wyrobić sami zdanie czy opinie, gdy parskał śmiechem gdy Donald odezwał się w obecności przedstawicieli USA po angielsku chyba też nikt przy tym nie majstrował??? Gdy jechał robić nieodpowiedzialną zadyme do Gruzji i opowiadał prawie o nieudanym zamachu i że byli to Rosjanie była to przekazana wiadomość, gdy oglądamy wielkiego brata, który dziali polaków jak nikt dotąd wskazując gdzie jest Polska a gdzie nie, gdzie soti zomo a gdzie oni też nie potrzebujemy komentarzy. Te głosy polityków PiS u, że maja takie poparcie a nie inne bo media manipulują to obraza inteligencji wyborców - na prawde nie trzeba komentarzy, ludzie mają swój rozum i dokonują własnych ocen. Gdy wczoraj oglądaliśmy Posła Bielana, który w żywe oczy kłamał, że decyzję o pochówku na Wawelu podją kard. Dziwisz, który się od tego odciął też nikt tego nie komentował. Wiec bez histerii na prawde...troche zaufania do rozumu i wolnej woli
DZIWISZ TO BLAGIER I KŁAMCA ,POCZYTAJCIE DOKŁADNIE GAZEY ,TERAZ SIĘWYCOFUJE ZORIENTOWAWSZY SIE CO NAROBIŁ,POWINNI GO WRÓCIĆ NA LEBANIE NA WIEŚ, TO NIE INKWIZYCJA I CIEMNOGRÓD TYLKO DWUDZIESTY PIERWSZY WIEK -CIEKAWE JAK NA TO BEDZIE ŚIĘ ZAPATRYWAŁ PAPIEŻ/ GEBELS/ NAJPRAWDOPODOBNE NIE ZABIERZE GŁOSU BO RĘKA REKĘ MYJE.CIEKAWE TEŻ CZY IM UBIORĄ BERETY NA POGRZEB.KRAKUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuuuuee napisał:
no z tą budową solodarnej Polski to nie do końca... nie było w historii tak partyjnego prezydenta, który nawet nie umiał ukryć tego, że jest prezydentem swojej partii od pierwszych minut prezydentury - "panie prezesie melduje wykonanie zadania". Nie zgadzam sie ponadto, że jako jedyny miał odwage mówić o Katyniu - Donald Tusk robił to również - nie popadajmy w jakąś histerię bo żałoba jest większa niż po śmierci Jana Pawła a to już zaczyna być infantylne... czas skończyć z podziałami i awanturnictwem politycznym, napuszczaniem jdnych na drugich - Pan Janusz Palikot na prezydenta!!!
TY LEWA STUDENTKO POWINNAS STUDJOWAĆ WSALONIE MASAŻU, TAM STUDJUJĄ Z OGRANICZONĄ WŁADZĄ UMYSŁOWĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
ja nie moge zrozumieć tej histerii związanej z przekonaniem, że media nami manipulują... Przecież jak oglądaliśmy występ Prezydenta na tle mapy z niemieckimi najeźdźcami nikt chyba nie manipulował tym przekazem? mogliśmy sobie wyrobić sami zdanie czy opinie, gdy parskał śmiechem gdy Donald odezwał się w obecności przedstawicieli USA po angielsku chyba też nikt przy tym nie majstrował??? Gdy jechał robić nieodpowiedzialną zadyme do Gruzji i opowiadał prawie o nieudanym zamachu i że byli to Rosjanie była to przekazana wiadomość, gdy oglądamy wielkiego brata, który dziali polaków jak nikt dotąd wskazując gdzie jest Polska a gdzie nie, gdzie soti zomo a gdzie oni też nie potrzebujemy komentarzy. Te głosy polityków PiS u, że maja takie poparcie a nie inne bo media manipulują to obraza inteligencji wyborców - na prawde nie trzeba komentarzy, ludzie mają swój rozum i dokonują własnych ocen. Gdy wczoraj oglądaliśmy Posła Bielana, który w żywe oczy kłamał, że decyzję o pochówku na Wawelu podją kard. Dziwisz, który się od tego odciął też nikt tego nie komentował. Wiec bez histerii na prawde...troche zaufania do rozumu i wolnej woli
współczuję tym dzieciom które uczysz. będą na takim samym poziomie inteaktualnym jak nauczyciel .moi nauczyciele histori uczyli nas oKATYNIU /NAUCZYCIL NAWROT SZKOŁA PODSTAWOWA 11 KRAKÓW-drewniana/na miodowej.na jego lekcjach chyba jedynych była cisza jak makiem zasiał i zawsze jeden z nas był przed klasą na czuju.podejrzewam że nienadawałaś by się ztwoim intelektualizmem do uczenia nas a tym bardziej do grona nauczycielskiego /przepraszam nie mogę sie wypowiadać za NICH./ KRAKUS. i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opopoopi napisał:
to był prezydent z 15% poparciem... rodzina wybrała OK ale to szczególna sytuacja - Wawel to jeden z symboli - Naród też ma cos do powiedzenia - Gdyby rodzina Janusza Palikota zdecydowała, że chowamy go na Jasnej Gorze lub na Wawelu też niebyłoby w dobrym tonie wyrazić sprzeciw???
JA NAPISZE DO KURI ALBO DO MOJEGO KSIEDZ OD RELIGI / KSIĄDZ ---SKÓRA--- KOŚĆIÓŁ PARAFIALNY BOŻEGO CIAŁA -KRAKÓW/ŻE PO SMIERCI CHCĘ LEŻEĆ NA WAWELU, TYLKO BARDZO DALEKO OD KACZEK.KRAKUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fffffr napisał:
o nie do końca chyba... ja odbieram pochówek na Wawelu jako szczególny honor dla kogoś szczególnego...a to był prezydent z 20% poparciem oceniany jako najgorszy w historii, bardzo kontrowersyjny i wybitnie partyjny. Jestem zniesmaczony tą decyzją o Wawelu. Historia nas z tego rozliczy
nie nas tylko dzIWISZA. KRAKUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albert1972 napisał:
Może by lekko zmienić ton dyskusji podzielę się z Wami wierszem Bolesława Leśmiana - Dziewczyna. Wiersz chcę dedykować pamięci wszystkich ofiar sobotniej katastrofy. Ale jego lekturę chcę szczególnie polecić zarówno zwolenniką jak i przeciwniką pochówku na Wawelu, którzy nie potrafią zachować odpowiedniego tonu dyskusji w czasie żałoby. DZIEWCZYNA Dwunastu braci, wierząc w sny, zbadało mur od marzeń strony, A poza murem płakał głos, dziewczęcy głos zaprzepaszczony. I pokochali głosu dźwięk i chętny domysł o Dziewczynie, I zgadywali kształty ust po tym, jak śpiew od żalu ginie... Mówili o niej: "Łka, więc jest!" - I nic innego nie mówili, I przeżegnali cały świat - i świat zadumał się w tej chwili... Porwali młoty w twardą dłoń i jęli w mury tłuc z łoskotem! I nie wiedziała ślepa noc, kto jest człowiekiem, a kto młotem? "O, prędzej skruszmy zimny głaz, nim śmierć Dziewczynę rdzą powlecze!" - Tak, waląc w mur, dwunasty brat do jedenastu innych rzecze. Ale daremny był ich trud, daremny ramion sprzęg i usił! Oddali ciała swe na strwon owemu snowi, co ich kusił! Łamią się piersi, trzeszczy kość, próchnieją dłonie, twarze bledną... I wszyscy w jednym zmarli dniu i noc wieczystą mieli jedną! Lecz cienie zmarłych - Boże mój! - nie wypuściły młotów z dłoni! I tylko inny płynie czas - i tylko młot inaczej dzwoni... I dzwoni w przód! I dzwoni wspak! I wzwyż za każdym grzmi nawrotem! I nie wiedziała ślepa noc, kto tu jest cieniem, a kto młotem? "O, prędzej skruszmy zimny głaz, nim śmierć Dziewczynę rdzą powlecze!" - Tak, waląc w mur, dwunasty cień do jedenastu innych rzecze. Lecz cieniom zbrakło nagle sił, a cień się mrokom nie opiera! I powymarły jeszcze raz, bo nigdy dość się nie umiera... I nigdy dość, i nigdy tak, jak pragnie tego ów, co kona!... I znikła treść - i zginął ślad - i powieść o nich już skończona! Lecz dzielne młoty - Boże mój - mdłej nie poddały się żałobie! I same przez się biły w mur, huczały śpiżem same w sobie! Huczały w mrok, huczały w blask i ociekały ludzkim potem! I nie wiedziała ślepa noc, czym bywa młot, gdy nie jest młotem? "O, prędzej skruszmy zimny głaz, nim śmierć Dziewczynę rdzą powlecze!" - Tak, waląc w mur, dwunasty młot do jedenastu innych rzecze. I runął mur, tysiącem ech wstrząsając wzgórza i doliny! Lecz poza murem - nic i nic! Ni żywej duszy, ni Dziewczyny! Niczyich oczu ani ust! I niczyjego w kwiatach losu! Bo to był głos i tylko - głos, i nic nie było oprócz głosu! Nic - tylko płacz i żal i mrok i niewiadomość i zatrata! Takiż to świat! Niedobry świat! Czemuż innego nie ma świata? Wobec kłamliwych jawnie snów, wobec zmarniałych w nicość cudów, Potężne młoty legły w rząd, na znak spełnionych godnie trudów. I była zgroza nagłych cisz. I była próżnia w całym niebie! A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie?
PRÓŻNI NIEMA ,JEST CZARNA DZIURA ,PRÓŻNIA JEST NA LEKCJACH FIZYKI ALBO W ŻARÓWCE. KACZKI TAM TRAFILI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego, że leży tam tak wielu Polaków???!!! w większości to byli agenci lub dewianci. Kim oni byli dla naszego narodu pytam się???? Myślę, że dopiero nazwisko Prezydenta Lecha Kaczyńskiego uświetni to zmurszałe i okryte złą sławą miejsce. taki Norwid - fałszywy żyd potajemnie wyzjający islam, Słowacki był homoseksualnym masonem!!!, Mickiewicz prezentował postawę uległą wobec najeźdźców - był po prostu krótko mówiąc zdrajcą - a Kajsiewicz chciał walczyc i jest nieznany i nie leży na Wawelu tylko dlatego, że nie był żydowskim agentem, Kościuszko - zdrajca, który uciekł do Ameryki i związał swoje losy z imperialistycznym narodem wyzyskiwaczy, Stefan Batory - w Naszym Dzienniku pare leat temu naukowo udowodniono, że był satanistą-gejem a Anna Jagielonka była lezbijką i miała szkorbut. August II mocny był narkomanem, który faszerował się ziołami o właściwościach halucynogennych jak wyjaśniał kiedyś prof. Nowak na łamach Dziennika Polskiego!!! Sarkofag Korybuta był ufundowany przez cesarza Austrii co wskazuje na ścisłe związki i kolaborowanie z obcym mocarstwem na szkode naszego Państwa!!!! Ci którym się to nie podoba też nie sa "święci" !!! taki Wajda - 84 letni starzec kolaborujący z KGB, Wałęsa - zdrajca ideałów Solidarności i sam Donald Tusk którego krewni w przeszłości byli ściśle powiązani z siatką agentów SS...Żal serce ściska, że to towarzystwo zdrajców, dewiantów i zboczeńców śmie kontestować dokonania jednej z najwybitniejszych postaci naszej historii!!! żal i gorycz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próżni nie ma? Jest na lekcjach fizyki tylko? Sledząc Twoje "intelektualne" posty, mam wrazenie że jednak absolutna próznia istnieje. Choć może nie. Muszę przyznać że jesteś wyjatkowo utalentowanym kolesiem. I to nie tylko w jednej dziedzinie. Chylę głowę! Wyjątkowo ordynarny język, dwa byki w jednym zdaniu plus kompletne pozbawienie świadomości elementarnych zasad kultury, świadczy o tym że Twoja "stójka"w podstawówce w okolicach ul.Miodowej działała w sposób wręcz doskonały! Mianowicie skutecznie pozbawiła Cię edukacji w każdym tego słowa znaczeniu. Przede wszystkim tej ukierunkowanej na empatię, kulturę osobistą oraz poczucie dobrego smaku. Cóż, wierzę jednak choć pewnie naiwnie że chamem jesteś z wyboru i przekonania a nie poprostu z urodzenia. Te chamy z urodzenia - dla Twojej nieszczęśliwej edukacji cham to chłp - dość wyraźnie biją Cię na głowę pod wzgędem powyzszych cech... Chamów z urodzenia przepraszam. Sam jestem takim chamem.. Choć też krakusem z urodzenia. I szczerze mi wstyd za to co toto napisało toto co wyżej. Byłem i jestem oportunistą polityki Kaczyńskich. Ale nie pozwolę robić z mojego magicznego KRAKOWA - forum bydlęcego ryku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
współczuję tym dzieciom które uczysz. będą na takim samym poziomie inteaktualnym jak nauczyciel .moi nauczyciele histori uczyli nas oKATYNIU /NAUCZYCIL NAWROT SZKOŁA PODSTAWOWA 11 KRAKÓW-drewniana/na miodowej.na jego lekcjach chyba jedynych była cisza jak makiem zasiał i zawsze jeden z nas był przed klasą na czuju.podejrzewam że nienadawałaś by się ztwoim intelektualizmem do uczenia nas a tym bardziej do grona nauczycielskiego /przepraszam nie mogę sie wypowiadać za NICH./ KRAKUS. i
cenię niezależność, własne zdanie i umiejętność kształtowania własnego światopoglądu i opinii. W pewnych środowiskach w dobrym tonie jest przywoływać sceny z przeszłości związanej z PRL owską rzeczywistoscią i walką o wolność uzurpujac sobie prawo do epatowania się nimi i stawiamnia ich w opozycji do 2 strony, o której się nic nie wie sugerując, że najpewniej była agentem bądź Ubekiem;) jakby powiedział klasyk -"krótko mówiąc" - "... oni stoją tam gdzie stało kiedyś zomo a my tam gdzie wtedy". Przykro mi, że nauki Twojego Wspaniałego i odważnego Nauczyciela o szacunku do 2 człowieka i tolerancji nie zostały należycie zrozumiane:((( może kiedyś przyjdzie jeszcze refleksja jak ten szał lustratorów, napuszczaczy jednych na drugich minie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patriota napisał:
I co z tego, że leży tam tak wielu Polaków???!!! w większości to byli agenci lub dewianci. Kim oni byli dla naszego narodu pytam się???? Myślę, że dopiero nazwisko Prezydenta Lecha Kaczyńskiego uświetni to zmurszałe i okryte złą sławą miejsce. taki Norwid - fałszywy żyd potajemnie wyzjający islam, Słowacki był homoseksualnym masonem!!!, Mickiewicz prezentował postawę uległą wobec najeźdźców - był po prostu krótko mówiąc zdrajcą - a Kajsiewicz chciał walczyc i jest nieznany i nie leży na Wawelu tylko dlatego, że nie był żydowskim agentem, Kościuszko - zdrajca, który uciekł do Ameryki i związał swoje losy z imperialistycznym narodem wyzyskiwaczy, Stefan Batory - w Naszym Dzienniku pare leat temu naukowo udowodniono, że był satanistą-gejem a Anna Jagielonka była lezbijką i miała szkorbut. August II mocny był narkomanem, który faszerował się ziołami o właściwościach halucynogennych jak wyjaśniał kiedyś prof. Nowak na łamach Dziennika Polskiego!!! Sarkofag Korybuta był ufundowany przez cesarza Austrii co wskazuje na ścisłe związki i kolaborowanie z obcym mocarstwem na szkode naszego Państwa!!!! Ci którym się to nie podoba też nie sa "święci" !!! taki Wajda - 84 letni starzec kolaborujący z KGB, Wałęsa - zdrajca ideałów Solidarności i sam Donald Tusk którego krewni w przeszłości byli ściśle powiązani z siatką agentów SS...Żal serce ściska, że to towarzystwo zdrajców, dewiantów i zboczeńców śmie kontestować dokonania jednej z najwybitniejszych postaci naszej historii!!! żal i gorycz...
A Koopernik była kobietą... Dla Twojej informacji: August II mocny był sasem urodzonym w saksoni = miał w du*** interesy Korony jeśli nie były zgodne z jego interesami Mickiewicz był liteinrm Batory był Węgrem i nawet nie mówił po polsku... Co do innych wymienionych też znalazłbym sporo nie tak... Ale do cholery poza Antkiem mocnym każdy z nich mimo historycznych powikłań miał dla Polski zasługi niewspółmiernie większe niż Kaczyński który dla kraju nie zrobił nic!!!! a jeśli twierdzisz że zrobił to wymień!!! Konkretnie w punktach!!! Bo jak narazie słyszę tylko że "wielkim polakiem był" ale jakoś nie potrafi napisać dlaczego... Pytam więc. Co takiego zrpbił. Kiedy i jaką korzyść ma z tego POLSKA? ale nie Twoja Polska!!! Twoja, moja i Ich!!! Tak tak!!! Też tych co ani ze mną ani z Tobą się nie zgadzają!!! Są takimi samymi POLAKAMI jak ja i Ty!!! A tyo że paru pajaców leży już na Wawelu nie znaczy że nadal mamy popełniać te same błędy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był patriotą katolikiem i walczył o naszą wolność - niepodległość żeby Unia nie zrobiła z nas niewolników we wlasnym kraju a rosja kiedyś nie najechala tak jak na Gruzje:( a niemcy zeby sie nie zaczeli upominac o swoje ziemie ktore zostawili po wojnie. To wszystko mogloby doprowadzic do kolejnego rozbioru Polski!!! - to mało??? No i najwazniejsze - walczyl z bratem o prawde historyczną - w koncu IPN zaczął drukowac Prawdziwe ksiażki z prawdziwą historią np Solidarnosci dowodzac ze zylismy w klamstwie - ze Wałęsa to był zdrajca i agent. Zeby w polsce znowu nie rzadzil spisek ubecko-zydowski. Polecam lekture naszego dziennika - jedynego, ostatniego polskiego pisma - tam masz wszystko lepiej wyjaśnione i opisane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albert1972 napisał:
A Koopernik była kobietą... Dla Twojej informacji: August II mocny był sasem urodzonym w saksoni = miał w du*** interesy Korony jeśli nie były zgodne z jego interesami Mickiewicz był liteinrm Batory był Węgrem i nawet nie mówił po polsku... Co do innych wymienionych też znalazłbym sporo nie tak... Ale do cholery poza Antkiem mocnym każdy z nich mimo historycznych powikłań miał dla Polski zasługi niewspółmiernie większe niż Kaczyński który dla kraju nie zrobił nic!!!! a jeśli twierdzisz że zrobił to wymień!!! Konkretnie w punktach!!! Bo jak narazie słyszę tylko że "wielkim polakiem był" ale jakoś nie potrafi napisać dlaczego... Pytam więc. Co takiego zrpbił. Kiedy i jaką korzyść ma z tego POLSKA? ale nie Twoja Polska!!! Twoja, moja i Ich!!! Tak tak!!! Też tych co ani ze mną ani z Tobą się nie zgadzają!!! Są takimi samymi POLAKAMI jak ja i Ty!!! A tyo że paru pajaców leży już na Wawelu nie znaczy że nadal mamy popełniać te same błędy...
był patriotą katolikiem i walczył o naszą wolność - niepodległość żeby Unia nie zrobiła z nas niewolników we wlasnym kraju a rosja kiedyś nie najechala tak jak na Gruzje:( a niemcy zeby sie nie zaczeli upominac o swoje ziemie ktore zostawili po wojnie. To wszystko mogloby doprowadzic do kolejnego rozbioru Polski!!! - to mało??? No i najwazniejsze - walczyl z bratem o prawde historyczną - w koncu IPN zaczął drukowac Prawdziwe ksiażki z prawdziwą historią np Solidarnosci dowodzac ze zylismy w klamstwie - ze Wałęsa to był zdrajca i agent. Zeby w polsce znowu nie rzadzil spisek ubecko-zydowski. Polecam lekture naszego dziennika - jedynego, ostatniego polskiego pisma - tam masz wszystko lepiej wyjaśnione i opisane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosprawdy napisał:
był patriotą katolikiem i walczył o naszą wolność - niepodległość żeby Unia nie zrobiła z nas niewolników we wlasnym kraju a rosja kiedyś nie najechala tak jak na Gruzje:( a niemcy zeby sie nie zaczeli upominac o swoje ziemie ktore zostawili po wojnie. To wszystko mogloby doprowadzic do kolejnego rozbioru Polski!!! - to mało??? No i najwazniejsze - walczyl z bratem o prawde historyczną - w koncu IPN zaczął drukowac Prawdziwe ksiażki z prawdziwą historią np Solidarnosci dowodzac ze zylismy w klamstwie - ze Wałęsa to był zdrajca i agent. Zeby w polsce znowu nie rzadzil spisek ubecko-zydowski. Polecam lekture naszego dziennika - jedynego, ostatniego polskiego pisma - tam masz wszystko lepiej wyjaśnione i opisane...
Był marionetką w rękach własnego brata a ich prwada jak to wspomniaŁEŚ HISTORYCZNA TO TYLKO ICH PRAWDA HISTORYCZNA Przykro mi to pisac o zmarłym bo nie tak mnie wychowano ale brakło mu nawet charktetru by prowadzić własną politykę miast "wykonywać zadania przewodniczącego Jarka" Miał z urzędu bvyć Prezydentem WSZYSTKICH polaków i tu zawiódł mnie bardzo... Wszystkich!!! Także tych nie życzących sobie wizji Polski wg. Jarka Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albert1972 napisał:
Był marionetką w rękach własnego brata a ich prwada jak to wspomniaŁEŚ HISTORYCZNA TO TYLKO ICH PRAWDA HISTORYCZNA Przykro mi to pisac o zmarłym bo nie tak mnie wychowano ale brakło mu nawet charktetru by prowadzić własną politykę miast "wykonywać zadania przewodniczącego Jarka" Miał z urzędu bvyć Prezydentem WSZYSTKICH polaków i tu zawiódł mnie bardzo... Wszystkich!!! Także tych nie życzących sobie wizji Polski wg. Jarka Kaczyńskiego
Chyba nie warto prowadzić dysputy z kultem i wyznawcami, zwłaszcza z używającymi takich argumentów. Wyczytałam w którymś poście, że ten książę Poniatowski z Wawelu szerzył kulturę i Łazienki zbudował... Śledziłam pogrzeb prezydenta - iście królewski. Słyszałam okrzyki, wielkie narodowe święto, dużo uniesień. Boję się, że uczestniczymy, zwłaszcza gdy krytykujemy, w tworzeniu legendy męczennika za prawdę, wolność, wiarę, ojczyznę. Z czymś takim trudno polemizować. Na dodatek te połajanki, że to dobry człowiek, dobry mąż, ojciec, brat, syn i że mamy wyciągać wnioski i żałować, że nie wiedzieliśmy tego wcześniej itp. Cóż, chwała mu za to i niech mu ziemia lekką będzie. Ale i przedtem i teraz, kiedy będę obserwowała polityka, jego słowa i działania, nie będę się zastanawiała jakim jest mężem, bratem i czy miły dla służby. Znam wielu dobrych ludzi. Ważne, jaki skutek dla państwa i dla mnie będzie miało jego działanie i jakimi metodami będzie osiągany. No, chyba, że dowiem się z plotek, że bije żonę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja generalnie nie jestem zwolennikiem przemocy w szkole, szykanowaniu jednych dzieci przez drugich dlatego ze są mali, brzydcy i nie potrafią się bić, brutalnym wyzwiskom, waleniem po głowie czy kopaniem w tyłek lub stawianiu na lekcjach WF 'u kogos notorycznie na bramke bo nie potrafi trafić w piłkę...( To są małe traumy, które sie kumulują, rodzą się kompleksy, fobie, poczucie małej wartości, postanowienia - ja im jeszcze pokaże i czasem historia bywa na tyle przewrotna, że tacy ludzie trafiają do polityki i zaczynają juz własną zabawe w państwo z państwem lecząc swoje kompleksy... Niech zatem wypadek, który przytrafił sięnaszej młodej demokracji jakim były rządy braci Kaczyńskich czegoś nas nauczy i edukujmy jużdzieci od małego, że powinny byc tolerancyjne w stosunku do równieśników i akceptować wszystkich takich jakimi są...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochowaliśmy prezydentów, przebrzmiały armaty, hołdy i owacje, żałoba oficjalnie się skończyła. I teraz zrobiło się naprawdę smutno. Są pogrzeby, w których nie uczestniczymy wszyscy, są jeszcze nie rozpoznani w Moskwie, a być może gdzieś w błocie pod Smoleńskiem... Gdyby tak tym wszystkim ofiarom katastrofy, którym nie zadzwoni Zygmunt i na których nie czeka Wawel, poświęcić chociaż parę minut wyłącznej uwagi w telewizji w dniu, gdy są grzebani? To tak niewiele w porównaniu z tym co widzieliśmy w niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...